Cukiereczki V2 1.0.4.0

Cukiereczki to jedna z najbardziej popularnych wtyczek, która służy do ukrywania reklam w komunikatorze AQQ. W nowej wersji pojawił się całkiem inny system ukrywania reklam (dostępny tylko i wyłącznie dla okna głównego oraz okna rozmowy, gdy używane są zakładki) który eliminuje problem z migotaniem okna rozmowy. Dodatkowo zoptymalizowany został cały kod wtyczki dzięki czemu powinna ona działać sprawniej i nie powodować już nigdy więcej efektów ubocznych.

Zobacz listę zmian w stosunku do poprzedniej wersji
Całkiem nowy system ukrywania reklam.
Optymalizacja kodu wtyczki.
Pobierz Cukiereczki V2 (1.3.0.0)
Uaktualniono: 2014.06.12, 21:15

9 komentarzy do wpisu „Cukiereczki V2 1.0.4.0”

  1. @Beherit
    Oczywiście restartowałem AQQ, nie używam zakładek w oknie rozmowy. Ostatnio usunąłem wtyczkę z programu, zainstalowałem na nowo, też nic nie dało. Nie mam też innych wtyczek blokujących reklamy w AQQ. Może wyczyścić cache IE9??

  2. No tak, oczywiście nie przeczytałem, że wtyczka działa tylko dla rozmów z zakładkami… których nie używam. Trudno, pozostaje mi zaczekać na wersję bezzakładkową.

  3. Po aktualizacji automatycznej w menu wtyczek widnieją dwie: Cukiereczki V2 z dziwną nazwą dll’a i Cukiereczki V2 (Installer Pack) z w miare logiczną nazwą dll’a. Co zostawić, co wyłączyć, co jest co, i dlaczego?

  4. @80R „Cukiereczki V2 (Install Pack)” jak sama nazwa wskazuje jest paczką instalacyjną, wtyczka jest automatycznie usuwana, zniknie z listy po ponownym uruchomieniu AQQ. Install Pack instaluje wtyczkę docelową czyli tę ukrywającą reklamy. Jest to wymagane z uwagi na zabezpieczenia w AQQ.

    @BenHaker Mam już prawię gotową poprawkę! Jeszcze chwilę przetestuję i wrzucę nową wersję

Dodaj komentarz