Cukiereczki V2 1.0.4.2

Kolejna aktualizacja wtyczki do ukrywania reklam. Okazało się, że podczas optymalizacji kodu usunąłem jedną linijkę kodu odpowiedzialną za pobieranie uchwytu do danego okna rozmowy i wtyczka przestała działać dla wielu okien rozmowy. Błąd usunąłem oraz dodatkowo zdecydowałem się na dodanie nowego systemu ukrywania reklam również dla wielu okien rozmowy. Teraz już wszyscy będą zadowoleni (no może oprócz przemądrzałego VPN’a który jak zwykle psiocze na mnie na forum AQQ i Blip).

Zobacz listę zmian w stosunku do poprzedniej wersji
Nowy system ukrywania reklam również dla wielu okien rozmowy.
Pobierz Cukiereczki V2 (1.3.0.0)
Uaktualniono: 2014.06.12, 21:15

12 komentarzy do wpisu „Cukiereczki V2 1.0.4.2”

  1. Możliwe, tak na 100% mam najnowszą wersje.
    Tak restartowałem AQQ i Tak mam najnowszą wersje AQQ.
    Co ciekawe, nawet lista kontaktów migocze jak „przylatuje” gdy się ją kliknie na Tray’u.

  2. Znalazłem chyba problem, gdy mamy wyłączone obramowanie AQQ to okienka i lista kontaktów działa OK, ale gdy je włączymy to migoczą. Sprawdź u siebie.

  3. @Blady2012 To musi być problem nie po stronie wtyczki. Testowaliśmy wczoraj z Rixi i okazało się, że problem występuje nawet nie mając zainstalowanej wtyczki Cukiereczki. Odnośnie kodu źródłowego to dodam go na dniach – zwyczajnie o tym zapomniałem Poza tym kod nigdy nie był i nigdy nie będzie częściowo ukrywany. Zauważ, że nie udostępniam jedynie kodu wtyczki instalacyjnej (Install Pack) z uwagi na autorski system generowania nazwy pliku DLL, dzięki czemu wtyczka nie powinna być nigdy zablokowana przez autora komunikatora.

Dodaj komentarz