Cukiereczki V2 1.0.4.4

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie nie będzie już więcej aktualizacji wtyczki do ukrywania reklam. Nowa wersja całkowicie eliminuje problemy zgłaszane przez niektóre osoby, występujące tylko na niektórych konfiguracjach sprzętowych (szczegóły znajdziecie w poprzednich newsach).

Zobacz listę zmian w stosunku do poprzedniej wersji
Poprawki w systemie ukrywania reklam.
Pobierz Cukiereczki V2 (1.3.0.0)
Uaktualniono: 2014.06.12, 21:15

5 komentarzy do wpisu „Cukiereczki V2 1.0.4.4”

  1. Wtyczka działa bardzo dobrze, że aż za dobrze. Nie dość, że ukrywa reklamy, to jeszcze całe okienko rozmowy! Na początku było ok, ale teraz po dłuższej nieaktywności, gdy ktoś coś napisze, klikam w kopertę w tray’u, a tu okienka nie ma. Po wyłączeniu wtyczki, wszystko działa poprawnie. Czy da się z tym coś zrobić?
    Najnowsza wersja wtyczki, najnowsza wersja AQQ, Vista 32 bity.

  2. Pierwszy raz słyszę, żeby wtyczka ukrywała również okno rozmowy Problem musi leżeć nie po stronie wtyczki. Tak czy siak w razie czego zapraszam na priv – może wtedy uda się coś zweryfikować, zbadać.

  3. Jest problem, wtyczka wyświetla u mnie banery w oknie rozmowy. Nie zawsze się tak dzieje, ale gdy otwieram okienko to czasami (nawet dość często) baner się wyświetla, nie było tego na poprzedniej wersji.

Dodaj komentarz