Cukiereczki V2 1.0.4.6

Niestety w poprzedniej wersji wtyczki nie udało się wyeliminować wszystkich zgłaszanych problemów (z nieznanych przyczyn czasem reklamy znowu się pojawiały w oknie rozmowy). W nowej wersji przebudowałem parę rzeczy w kodzie efektem czego jest już jej poprawne działanie. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów proszę o kontakt (pisanie o błędach w komentarzach nie pomaga w zweryfikowaniu, umiejscowieniu i usunięciu problemu).

Zobacz listę zmian w stosunku do poprzedniej wersji
Sprawdzanie podczas przełączania zakładek/okien rozmowy czy reklamy są widoczne i ich ukrywanie.
Spore zmiany w głównej procedurze nowego systemu ukrywania reklam (sprawdzanie czy reklamy są widoczne).
Poprawne ukrywanie reklam po instalacji/aktualizacji wtyczki.
Pobierz Cukiereczki V2 (1.3.0.0)
Uaktualniono: 2014.06.12, 21:15

8 komentarzy do wpisu „Cukiereczki V2 1.0.4.6”

  1. Ok, udało mi się w pracy (na Windows XP) wywołać błąd z wywalaniem się AQQ. Sprawdzę jeszcze w domu na wirtualnej maszynie czy będzie tak samo. Jak się uda powtórzyć błąd to jeszcze dziś wrzucę poprawkę.

  2. Wstyd się przyznać, ale mam skórkę Gadu-Gadu 4.3 (przyzwyczaiłem się do niej) z AQQNews oraz najnowszą betę AQQ. Może to w czymś pomoże. Odezwałbym się na Jabberze, ale nie miałem czasu. Po włączeniu wtyczki nie otwierają mi się okienka. Klikam w kontakt i w tym momencie tak, jakby wszystko się blokowało. Na razie musiałem wyłączyć wtyczkę, ale gdyby udało się coś zrobić z tym błędem, to chętnie ją włączę, hehe

Dodaj komentarz