Stabilna wersja nowej wtyczki TabKit dostępna!

TabKit to wtyczka dzięki której używanie zakładek w oknie rozmowy stanie się jeszcze bardziej przyjemniejsze. Wtyczka oferuje następujące funkcjonalności:

  • Zapamiętywanie niewysłanej wiadomości – już nie będziemy musieli wysyłać niedokończonej wiadomości aby jej nie stracić lub też zapisywać ją np. w notatniku – wtyczka zapamięta tą wiadomość po zamknięciu zakładki/okna rozmowy lub nawet wyłączeniu AQQ!
  • Inteligentne przełączanie między nowymi wiadomościami – z pewnością nie raz męczyło was używanie skrótu Ctrl+Tab aby przejść do zakładki z nową wiadomością która znajdowała się n-kliknięć dalej. Od teraz zostaniemy przeniesieni na taką zakładkę od razu!
  • Przełączanie między zakładkami za pomocą skrótów klawiaturowych – każdy szanujący się program z zakładkami powinien mieć taką funkcjonalność, AQQ ratuje moja wtyczka.
  • Przywracanie ostatnio zamkniętej zakładki – tak, funkcjonalność znana z martwej już wtyczki TabControl. Jeden klik i niechcący zamknięta zakładka przywrócona bez konieczności szukania kontaktu na liście!

Oczywiście mam w zanadrzu jeszcze parę funkcji które pojawią się we wtyczce już niebawem! Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z działania wtyczki – dokładałem wszelkich starań aby wtyczka działała lepiej niż TabControl i dodatkowo oferowała nieco więcej. Ostanie dnie zarywałem po to aby wydać wtyczkę jeszcze przed świętami, gdyż potem udaję się na mały urlop tak więc wersja z nowymi fjuczerami będzie już/dopiero w nowym roku

Pobierz TabKit (1.12.0.0)
Uaktualniono: 2016.02.13, 19:21

Dodaj komentarz