TuneStatus 2.3.0.0

Udostępniam Wam nową wersję wtyczki TuneStatus, która działa już z najnowszą betą AQQ! Trochę to trwało w porównaniu do reakcji innych wtyczkopisarzy na blokadę ich wtyczek, lecz w moim przypadku nie było to proste – musiałem przepisać wtyczkę pod nową wersję C++Builder oraz wprowadzić szereg zmian w kodzie, które już planowałem od dawna (Oconnel zwyczajnie popsuł mój plan wydawniczy ). Co nowego? Widocznych zmian jest bardzo mało ale uwierzcie mi, że cały kod wtyczki przeszedł totalną rewolucję! Od teraz dodatek powinien działać sprawniej, szybciej i zużywać mniej zasobów Pełna lista zmian ofkors poniżej.

Zobacz listę zmian w stosunku do poprzedniej wersji
Wtyczka posiada własną ikonę pokazywaną w ustawieniach komunikatora na liście wtyczek.
Przepisanie wtyczki pod kompilator Embarcadero C++ Builder XE3.
Poprawnie obsługi odtwarzacza iTunes, Screamer Radio, aTunes, Songbird oraz Last.fm Player.
Spora optymalizacja kodu (m.in. dynamiczne tworzenie timerów, zredukowanie zmiennych globalnych, przeniesienie całego mechanizmu z formy do rdzenia wtyczki).
Aktualizacja komponentów AlphaControls do najnowszej dostępnej wersji (7.70).
Drobne poprawki kosmetyczne na formie ustawień.
Pobierz TuneStatus (2.7.0.0)
Uaktualniono: 2015.03.04, 15:03

10 komentarzy do wpisu „TuneStatus 2.3.0.0”

  1. @skoczek Sprawdziłem i dodanie obsługi tego programu jest możliwe tylko, że nie mam czasu aby wydać nową wersję z obsługą tylko jednego dodatkowego odtwarzacza. Mogłeś napisać o tym wcześniej, gdyż nowych wersji wtyczki już raczej nie będzie (nie chce mi się robić za darmo coś z czego nawet ja nie skorzystam).

    • Nie mam obecnie Windows 8.1 ale nie przypominam sobie, aby wtyczka na nim nie działała – zapewne nie doinstalowałeś niezbędnego dodatku do odtwarzacza (niektóre to wymagają, zobacz ustawienia wtyczki) lub źle skonfigurowałeś wtyczkę. W każdym bądź razie na Windows 10 wszystko działa idealnie. Gdybyś miał problem to pisz do mnie na XMPP lub na maila.

    • Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi… Jeżeli korzystasz z Foobar2000, Windows Media Player lub iTunes to do działania mojej wtyczki potrzebny jest odpowiedni dodatek w tych odtwarzaczach. Skąd te dodatki ściągnąć dowiesz się na stronie wtyczki TuneStatus lub bezpośrednio z ustawień wtyczki w komunikatorze AQQ.

Dodaj komentarz