FacebookGroupsManager

Dodatek archiwalny! Zaleca się usunięcie wtyczki, gdyż jej funkcjonalność została wprowadzona do rdzenia AQQ od wersji 2.5.0.51!

Prosta wtyczka, która umożliwia przenoszenie kontaktów z sieci Facebook do wybranych przez nas grup. Istna rewolucja! Niesłychana rzecz! Dlaczego? Bo według twórcy AQQ nie da się tego zrobić, takie rozwiązanie jest nie możliwe i w ogóle bla bla bla bla bla… Oh rly? Udowadniam oto publicznie, że dla chcącego nic trudnego! Zamiast piardofonów i majplajerów warto by było zająć się w końcu najbardziej popularną siecią, którą jest Facebook.

Uwaga! Wtyczka na chwilę obecną działa jedynie, gdy konto Facebook jest dodane jako główne konto Jabber. To samo tyczy się paru kont Facebook – wtyczka nie obsługuje takiej kombinacji. Sorry, starałem się ale bugi w AQQ są ode mnie niestety silniejsze.

Wtyczka objęta jest licencją GNU General Public License 3, tak więc jej źródła są otwarte – możecie ją modyfikować na własne potrzeby oraz rozwijać ją wspólnie ze mną. Repozytorium wtyczki znajduje się w tym miejscu.

Pobierz FacebookGroupsManager (1.0.0.0)
Uaktualniono: 2013.12.09, 17:52
1.0.0.0 02.11.2013
Pierwsza publiczna wersja.